HP Z8 G4 2x Xeon Silver 10C 4114 2.2GHz, 64GB (4x16GB), 512GB SSD + 3TB, DVDRW, Quadro P2000 5GB, Win10 Pro Mar Com
118 Producten op voorraad
€2.995,00
€2.995,00
HP Z8 G4 Workstation
Processor: 2x Xeon Silver 10C 4114 2.2GHz
RAM: 64GB DDR4
SSD: 512GB
HDD:3TB
Videocard: Quadro P2000 5GB
OS: Win10 Pro
Garantie: 36 maanden
Waarom kiezen voor een HP Z Serie Workstation?
-Eenvoudige configuratie
-Betrouwbaar
-Snel leverbaar
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Hp Desktop
Tel:+31850203750
offerte@hpdesktop.nl
[email protected]
118 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Z8 G4 WORKSTATION |
| Processor : | 2x (DUAL) Intel Xeon Silver 6134 Processor Cache 13.75Mb |
| Aantal cores : | Total Cores 16(2x8) |
| Threads : | Total Threads 32(2x16) |
| Klokfrequentie : | 3,20 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3,70 GHz |
| Interne geheugen : | 24 x ddr4 slot , Maximum internal 1.5TB , Size (4x16Gb) 64GB, Speed 2666Mhz, Type DDR4 ECC REG |
| Opslag : | 512GB SSD + 6TB HDD, |
| Optische drive : | DVDRW |
| Videokaart : | Quadro RTX 4000 8GB Graphics Processor TU104, Cores 2304, TMUs 144, ROPs 64, Memory Size 8 GB, Memory Type GDDR6, Bus Width 256 bit, |
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Internet/Wifi : | 2x Ethernet LAN RJ- 45 (1 GbE) |
| Aansluitingen : | 4 USB 3.1, Rear: 6 USB 3.1 Gen 1 , Premium front includes: 1 headset, 2 USB 3.1 Gen1 , 2 USB 3.1 Gen 2 Type-C |
| Audio-Uitgangen : | Analoog (3,5mm) |
| Socket : | FCLGA3647 |
| Cache : | 13.75 MB L3 Cache |
| Videochip merk : | Nvidia Quadro |
| Geheugensnelheid : | 2400Mhz |
| Card Interface : | 2X PCIe Gen 3 x16 , 2X PCIe Gen 3 x16 , 3X PCIe Gen 3 x4 |
| Vermogen (watt) : | 1125W , 15A , 90% Efficient wide - ranging Graphics Card Pin 8 pin + 2x6 pin PFC Type Active |
| Hoogte : | 44.45 cm |
| Breedte : | 21.59 cm |
| Lengte : | 55.12 cm |
| Gewicht : | Minimum 22.4 kg - Maximum 31.7 kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0194441104516 |
